میدونم خیلی حِس و حالِ بهتری دارم از تابستون تا الان.!

هم خیلی پخته تر و منطقی تر. !

درسته گاهی یه بحث هایی پیش میاد که عمیقا دلم میگیره یا یکسری رفتارها از خیلیا میبینم و ناراحت میشم ، یا وقتی واسه یکی از جون مایه میزارم و سعی میکنم واسه خوب شدن حالش و یک جوره دیگه جوابمو میده انگار که کلا منو نمیشناخته ! 

دارم خودمو بزرگ میکنم و به نوعی طرز فکرمو پرورش میدم که تو قرار نیست برای متقابل بودن رفتار بقیه آدمِ خوبی باشی و نمک نشناس نباشی، تو باید ماهیتِ ذات خودت رو نشون بدی ، تو وظفیته که هرجا میتونی رفتار خوب و درستی داشته باشی ! 

اینکه خیلیا نمک نشناسن و یه روزی تورو کنار میزارن اصلا نباید غصه دارت کنه چون تو چیزی رو از دست ندادی و دیگه به یک سری آدم بی شناخت کمک نمیکنی! اونا تورو از دست دادن !

خیلی وقته از دست دادن آدما اهمیتی نداره برام چون من باعث رفتنشون نمیشم ! خودشون تصمیم میگیرن و جایگزین برات پیدا میکنن !

یک سری آدم ها تو زندگیم بودن و همیشه سرشون تو زندگیم بود، همه نوع سوال و کنجکاوی که داشتن رو میکردن ولی اگه من چیزی میپرسیدم خیلی بد برخورد میکردن و از خط قرمزهاشون میگفتن ، و این منو خیلی عصبی میکرد !

تاوقتی که حالشون بد بود تورو میشناختن و باهات صحبت میکردن امان از وقتی که حالشون رو به راه بود بایکی دیگه بودن ، فقط میخوام بگم خوشحالم از قطع ارتباط با این آدما !

یه مدل دیگه هم بودن که آدم میموند دُم خروس رو باور کنه یا قسم حضرت عباسیشون رو ! 

خلاصه باnنوع آدم معاشرت کردم تو این یکسال که ۸۰ درصدش اشتباه بود! 

اینکه من خود شیفتم حرفی نیست ، بقول خودم خاص پسندم ، قرار نیست هرننه قمری رو برای دوستی ، آشناییو. انتخاب کنم ! در شان من نیستن !

خیلی خوبه دیگه به هیچ کسی وابسته نیستم ، آرومم حالم خوبه و به عنوانِ دانشجوی ترم اولی خیلی بهم خوش میگذره ، درسته از بچه های کلاسمون زیاد خوشم نمیاد ولی اونقدر ماجراهای خنده داری پیش میاد که اصلا نمیخوام آف باشم ، زندگی شاید روی خوشش رو نشون نده اما من سعی میکنم روی خوشمو بهش نشون بدم ، خیلی خواسته های بزرگ رو که مادی بودن کنار گذاشتم و الان فقط دعاهام سلامتی و آرامشِ !

هیچ چیز دیگه ای نمیتونه منو برگردونه به اون آدم قبل!

اونقدر یکسال پشت کنکور بودن منو اذیت کرده که الان حس میکنم ۵۰ سالمه !

من عین بچه های ابتدایی با کوله رو دوشم و چتر رنگ رنگی و کلاسور و جامدادی گل گلی میرم دانشگاه و همه منو از رو کلاسور و کوله میشناسن !

ذوق میکنم وقتی ماشینارو علاف میکنم تا ده نفرو از خیابون رد کنم ، هم کلاسیامو میگم:)

خوبه ، دلم آرامش وصف نشدنی میخواد همین !

هدف بعدی آینده: معدل الف شدن :) اصلا نمیدونین چه ذوقی داره بزنم رو دستِ یه پسر خودشیفته کلاس که خیلی بلدم بلدم داره ! :) 

شاید رشته مورد علاقه مو قبول نشدم و یه رشته ای رفتم که بخاطر اطرافیان که بتونن حمایتم کنن و مطمئن نیستم به حمایت شدن. ! اما خوشحالم از انتخابم !

همینکه این بیماری ژنتیکی که گرفته بودم ممکن بود اصلا خوب نشم ولی ۸۰ درصد بهبود پیدا کردم بزرگترین معجزه ایه که خدا میتونست کنه ! 

ویژنِ این دوماه: فَ _ کَ _اُ_اُ_ص_و_ل_ح_س_ا_ب_د_ا_ر_ی

ای نامِ تو بهترین سرآغاز

، ,رو ,خیلی ,تو ,  ,میکنم ,از دست ,رو نشون ,  اینکه ,بچه های ,سعی میکنم

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران گردی مسجد ابوذر زیتون کارمندی خرید فورش قیمت مرغ کرک در اربیل عراق سایت مریم نفیسی راد جان جهان پیشرفت برای شما است... واحدی استودیو فروش اینترنتی تولید کود از زباله ( کمپوست ) خرید بلیط خارجی